facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı özeti: Güllerin savaşı önce küçük bir çocukluk hayalinin bir kaosa daha sonra tüm ailesi ve sevdiklerinin felaketine dönüşmesini anlatır. Dizideki Gülru karakterinin tek hayali Julide gibi olmaktır bunun içinse çok fazla şeyi gözden çıkarması gerekir. Güllerin Savaşı dizisiçok yakında kanal d ekranlarında yer alacak.
Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı Yorumları (0)
Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı fragman, Güllerin Savaşı dizi fragmanı, Güllerin Savaşı yeni dizi, Güllerin Savaşı 1. bölüm fragmanı, Güllerin Savaşı oyuncuları, Güllerin Savaşı konusu, Güllerin Savaşı kanal d, Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı Tanıtım Fragmanı özeti