facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 68. Bölüm Final Fragmanı (6 Şubat Cumartesi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) özeti: Güllerin Savaşı yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Güllerin Savaşı 68. bölümü ile 6 şubat 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal D ekranlarında.
Dizinin bitimine son 2 bölüm kaldı ve heyecan gittikçe artıyor. Gülrü, Gülfem ve Tibet arasındaki ilişkiyi bozmak için elinden geleni yapıyor. Gülru Gülfem'in defiledeki yaptıklarını hazmedemez ve Ömer'in evlenme konusundaki ısrarını kıramayıp kabul eder. Gülru ve Gülfem bu defa çok şiddetli bir şekilde karşı karşıya gelecektir. Gülfem Gülru'yu vuracak mi?

Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 68. Bölüm Final Fragmanı (6 şubat cumartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) Yorumları (0)
Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı ,Güllerin Savaşı yeni fragmanı, Güllerin Savaşı son fragmanı, Güllerin Savaşı 68. bölüm fragmanı,Güllerin Savaşı final fragmanı, Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) hangi kanalda, Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) saat kaçta, Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) neler olacak, Güllerin Savaşı 68. Bölüm Fragmanı (Final) özeti