facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final) özeti: Güllerin Savaşı yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Güllerin Savaşı 68. bölümü ile 6 şubat 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal D ekranlarında.
Dizinin bitimine son 2 bölüm kaldı ve heyecan gittikçe artıyor. Gülrü, Gülfem ve Tibet arasındaki ilişkiyi bozmak için elinden geleni yapıyor. Gülru Gülfem'in defiledeki yaptıklarını hazmedemez ve Ömer'in evlenme konusundaki ısrarını kıramayıp kabul eder. Gülru ve Gülfem bu defa çok şiddetli bir şekilde karşı karşıya gelecektir. Gülfem Gülru'yu vuracak mi?

Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final) Yorumları (1)
yorum Maşa

Mən çox təssüf edirəm ki seryalın finalı çox maraqsız bitdi


Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı ,Güllerin Savaşı yeni fragmanı, Güllerin Savaşı son fragmanı, Güllerin Savaşı 68. bölüm fragmanı,Güllerin Savaşı final fragmanı, Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final) ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final) hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final) hangi kanalda, Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final) saat kaçta, Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final) neler olacak, Güllerin Savaşı 68. Bölüm 2. Fragmanı (Final) özeti