facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güllerin Savaşı yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Güllerin Savaşı 66. bölümü ile 23 ocak 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal D ekranlarında.
Cihan'ın ölümü herkesi derinden etkiler. Cihan ölmüştür ve Gülfem ile Gülru tekrar karşı karşıya geliyor. Ömer Gülru'ya kendini affettirmek için harekete geçer.

Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı ,Güllerin Savaşı yeni fragmanı, Güllerin Savaşı son fragmanı, Güllerin Savaşı 66. bölüm fragmanı,Güllerin Savaşı final fragmanı, Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı 66. Bölüm 2. Fragmanı özeti