facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı (16 Ocak Cumartesi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı özeti: Güllerin Savaşı yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Güllerin Savaşı 65. bölümü ile 16 ocak 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal D ekranlarında.
Yeni bölümde neler olacak özeti şöyle; Şevket, Mebrure'yi öldürmek için her şeyi göze alır.
Gülru, Gülfem'in aslında bir sipahi olmadığını öğrenir ve eline büyük bir koz daha geçirir.

Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı (16 ocak cumartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı ,Güllerin Savaşı yeni fragmanı,Güllerin Savaşı son fragmanı,Güllerin Savaşı 65.bölüm fragmanı,Güllerin Savaşı final fragmanı, Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı 65. Bölüm Fragmanı özeti