facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güllerin Savaşı yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Güllerin Savaşı 62. bölümü ile 19 aralık 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal D ekranlarında. Gülru'nun oyunu Ömer'in beklenmedik tavırlarıyla istediği gibi gitmez. Gülru ve Ömer ilişkisi kaçan kovalanır şeklinde devam eder.
Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı 62. Bölümde neler olacak,Güllerin Savaşı 62. Bölüm yeni sezon fragmanı,Güllerin Savaşı 62. Bölüm konusu,Güllerin Savaşı 62. Bölüm özeti,güllerin savaşı fragmanı, Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı 62. Bölüm 2. Fragmanı özeti