facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı (31 Ekim Cumartesi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı özeti: Güllerin Savaşı yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Güllerin Savaşı 55. bölümü ile 31 ekim 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal D ekranlarında. Ömer Gülru ile yüzleşir ve gerçekleri öğrenmek ister. Gülru bir defa daha Ömer'in bebeğiyle hiç bir alakası olmadığını dile getirir. Mezarlık başında kocasıyla dertleşen Hali'den şok sözler. Gülru ve Gülfem kardeş mi?
Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı (31 ekim cumartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı 55. Bölümde neler olacak,Güllerin Savaşı 55. Bölüm yeni sezon fragmanı,Güllerin Savaşı 55. Bölüm konusu,Güllerin Savaşı 55. Bölüm özeti,güllerin savaşı fragmanı, Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı 55. Bölüm Fragmanı özeti