facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı (10 Ekim Cumartesi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı özeti: Güllerin Savaşı yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Güllerin Savaşı 53. bölümü ile 10 ekim 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal D ekranlarında. Gülfem, Gülru'nun karnındaki bebeğin kimden olduğu araştırmaya başlar. Kardeşi ne kadar benden dese de Gülfem inanmaz ve Ömer ile yüzleşmeye gider. Gülfem bebeğin babasının Ömer olduğunu öğrenir.
Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı (10 ekim cumartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum yaseminnnnn

Bayilim rum budizi ye hepsi harika

yorum gunel

Sevdiyim dizilerden.emeyi gecen her kesin emeyine salik.sonsuz tesekkurler

yorum İsimsiz

Omer bilcekmi cocuk ondan oldugun


Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı 53. Bölümde neler olacak,Güllerin Savaşı 53. Bölüm yeni sezon fragmanı,Güllerin Savaşı 53. Bölüm konusu,Güllerin Savaşı 53. Bölüm özeti,güllerin savaşı fragmanı, Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı 53. Bölüm Fragmanı özeti