facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı (19 Eylül Cumartesi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı özeti: Güllerin Savaşı yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Güllerin Savaşı 51. bölümü ile 19 Eylül 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal D ekranlarında. Yeni sezonda neler olacak?
Güllerin savaşı'nda Cihan'a ne oldu? Gülru ve Gülfem ne haldeler? Gülru'nun yeni planı ne olacak? Ömer ve Gülru geçmişe çizgi çekebilecek mi?

Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı (19 eylül cumartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum dilara

pislik ömer yine oyun peşinde bulaşma gülruya...!!!!!!

yorum elas

Gülfemin yalvardığını da gördük yaa

yorum Cicek

guzel dizi amma omeri anliyamiyorum


Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı 51. Bölümde neler olacak,Güllerin Savaşı 51. Bölüm yeni sezon fragmanı,Güllerin Savaşı 51. Bölüm konusu,Güllerin Savaşı 51. Bölüm özeti,güllerin savaşı fragmanı, Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı 51. Bölüm Fragmanı özeti