facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı (5 Ağustos Salı)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı özeti: Güllerin savaşı önce küçük bir çocukluk hayalinin bir kaosa daha sonra tüm ailesi ve sevdiklerinin felaketine dönüşmesini anlatır. Yeni dizi Güllerin Savaşı 4. bölümü ile 5 ağustos 2014 salı günü kanal d ekranlarında yer alacak.
Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı (5 ağustos salı) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı fragman, Güllerin Savaşı dizi fragmanı, Güllerin Savaşı yeni dizi, Güllerin Savaşı 4. bölüm fragmanı, Güllerin Savaşı oyuncuları, Güllerin Savaşı konusu, Güllerin Savaşı kanal d, Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı 4. Bölüm Fragmanı özeti