facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı (22 Temmuz Salı)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güllerin savaşı önce küçük bir çocukluk hayalinin bir kaosa daha sonra tüm ailesi ve sevdiklerinin felaketine dönüşmesini anlatır. Yeni dizi Güllerin Savaşı 3. bölümü ile 22 temmuz 2014 salı günü kanal d ekranlarında yer alacak.
Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı (22 Temmuz salı) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı fragman, Güllerin Savaşı dizi fragmanı, Güllerin Savaşı yeni dizi, Güllerin Savaşı 3. bölüm fragmanı, Güllerin Savaşı oyuncuları, Güllerin Savaşı konusu, Güllerin Savaşı kanal d, Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti