facebook twitter Google Plus
Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı (25 Ekim Cumartesi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Güllerin savaşı önce küçük bir çocukluk hayalinin bir kaosa daha sonra tüm ailesi ve sevdiklerinin felaketine dönüşmesini anlatır. Yeni dizi Güllerin Savaşı 16. bölümü ile 25 ekim 2014 cumartesi günü kanal d ekranlarında yer alacak.
Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı (25 ekim cumartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Güllerin Savaşı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güllerin Savaşı fragman, Güllerin Savaşı dizi fragmanı, Güllerin Savaşı yeni dizi, Güllerin Savaşı 12. bölüm fragmanı izle, Güllerin Savaşı oyuncuları, Güllerin Savaşı konusu, Güllerin Savaşı kanal d, Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Güllerin Savaşı 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti